• Infolinka: +420 241 406 375

OPPO UDP-203 získalo ocenění EISA

OPPO UDP-203 bylo zvoleno jako nejlepší produkt v kategorii Ultra HD Blu-Ray přehrávač!

S potěšením oznamujeme, že OPPO UDP-203 získalo prestižní ocenění jako nejlepší produkt v kategorii Ultra HD Blu-Ray přehrávač 2017-2018. V podpoře formátů HD Blu-Ray, HDR a mnoha dalších nemá konkurenci. Kvalita obrazu včetně titulů Dolby Vision je jedinečná, můžete ovládat bitovou hloubku, barvy a konverzi HDR/SDR. Pokud jde o audio, UDP-203 přehrává disky SACD i DVD-Audio, stejně jako síťové soubory s  vysokým rozlišením, k  dispozici máme také multikanálové analogové výstupy. Také díky dokonalé preciznosti provedení a perfektním materiálům je zvuk naprosto čistý, řízný a přesný. Pozoruhodný 4K debut.

 

EISA-Award-Logo-OPPO-UDP-203-300x162.png

 

OPPO 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač UDP-203 zajistí bezkonkurenční AV zážitek příznivcům domácího kina. Díky více než desítce let zkušeností společnosti OPPO s technologiemi zpracování obrazu a Hi-Fi audia je UDP-203 ideální volbou do vašeho domácího kina či poslechového studia.

Oppo_UDP-203_A3.jpgCo to je EISA?

EISA je sdružení 50-ti časopisů z 20 evropských zemí, jejichž hlavní editoři se pravidelně, už od roku 1982, každý rok scházejí, aby zhodnotili produkty z uplynulého roku a udělili ceny v šesti různých kategoriích – Audio, Video, Domácí kino, Fotografování, Mobilní zařízení a Zařízení do aut.

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.